Прикрась місто – отримай сакуру!

Додано 29.03.2019

Ужгородська мерія організовує конкурс на найкрасивіший та найоригінальніший благоустрій

Найкращий дитячий майданчик, прибране й облаштоване подвір’я, елементи ландшафтного дизайну і, звісно, найкрасивіший квітник – конкурс на найкращий благоустрій лишає простір для фантазії.

До участі в конкурсі у рамках загальноміського місячника благоустрою запрошуються комунальні господарства, ЖРЕРи і ОСББ, заклади освіти, підприємства та організації, творчі спілки та громадські організації… Звісно - усі мешканці міста, яким небайдуже обличчя Ужгорода!

Відремонтувати гойдалки, пофарбувати лавиці, облаштувати пісочницю чи місце відпочинку, облагородити зелену зону й розбити квітник - у себе на подвір’ї або ж на території, за яку відповідальні, – лише кілька з варіантів участі в конкурсі. Здійснені учасниками конкурсу проекти розглядатимуться не лише за критерієм якості благоустрою, а й за естетичною складовою та оригінальністю ідеї. І хтозна, може, хтось спроможеться на фонтан, альпійську гірку, а чи й алею…

Оздобити місто – це водночас змога проявити себе, вклавши в проект творчу думку, і навіть - зробити свій внесок у туристичну привабливість Ужгорода. Прикрасити життя - своє, колективу, а чи сусідів - та, що важливо, виявити креатив і любов до свого міста на ділі – ось до чого закликає конкурс.

Очевидно, що в ньому не може бути переможених – виграють усі ужгородці! Але, звісно, будуть і найкращі! Окрім задоволення від результату, визнання і подяк від міста, вони отримають і призи. Символічні. Саджанці сакури!

Сакура - дерево, котре вже є брендом Ужгорода і – в нетривалий, але захопливий період цвітіння - найкрасивішим з того, що є на світі. Принаймні саме так вважають японці, які вирізняються тонким смаком, і це саме підтверджують туристи, котрі щороку приїздять до Ужгорода саме в час цвітіння сакур. Таким чином, завдяки учасникам конкурсу в Ужгороді з’являться не тільки нові чудові куточки, як то облаштовані подвір’я і квітники, а й побільшає сакур. А значить і краси та натхнення робити своє місто кращим!

NB! Конкурс розпочинається з дня оголошення! Ужгородці, колективи і організації, а також ініціативні групи, чиї ідеї щодо благоустрою, і, звісно, їх втілення визнають найкращими, будуть названі у передвеликодній тиждень, адже саме до свята Паски й прийнято приводити до ладу свої обійстя. Конкурс збігається в часі з акцією "Чисте місто", котра проводитиметься в Ужгороді з 9 по 16 квітня (і про що організатори неодмінно повідомлять згодом і в деталях). У рамках конкурсу окремо будуть відзначені й найкраще впорядкований міський двір та дитячий майданчик!

Громада матиме змогу сама долучитися до визначення переможців – братимуться до уваги коментарі й відгуки ужгородців, адже конкурс активно висвітлюватиметься! Усі пропозиції щодо конкурсу, а також інформацію щодо ідей та учасників приймаємо за телефоном 61-60-35 та за електронною адресою [email protected]