Про тимчасове встановлення плати за землю в Ужгороді

24 лютого 2012 року Ужгородська міська рада ухвалила рішення № 449 “Про тимчасове встановлення плати за сервітутне користування земельними ділянками”, спрямоване на врегулювання питання сплати земельного податку, орендної плати та плати за сервітутне використання земельних ділянок. Це рішення є важливим кроком до впорядкування земельних відносин у місті до затвердження та введення в дію технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Ужгорода.

Мета та підстави рішення

Основна мета ухвалення цього рішення — врегулювання питань сплати за землю, що знаходиться у розпорядженні Ужгородської міської ради. Це стосується земельного податку, орендної плати та плати за сервітутне використання земельних ділянок. Рішення враховує попереднє рішення VI сесії міської ради VI скликання від 3 червня 2011 року № 179 “Про Тимчасовий порядок встановлення обмеженого користування та укладання договору земельного сервітуту щодо земельних ділянок, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради”.

Основні положення

  1. Затвердження тимчасової методики розрахунку плати за землю: Міська рада затвердила тимчасову методику розрахунку плати за 1 кв.м. земельної ділянки, яка перебуває у сервітутному користуванні та за встановлення земельного сервітуту. Методика міститься у додатку 1 до рішення.
  2. Інформаційна довідка: Комунальне підприємство “АПБ” під керівництвом Дурана С. зобов’язане розробити інформаційну довідку. Довідка повинна містити вихідні дані, такі як площа земельної ділянки, коефіцієнт функціонального використання та коефіцієнт місцезнаходження земельної ділянки. Ці дані необхідні для розрахунку плати за землю.
  3. Призупинення окремих положень: Дія пунктів 3.1, 4.3 та 4.4 “Тимчасового Порядку встановлення обмеженого користування та укладання договору земельного сервітуту щодо земельних ділянок, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради”, затвердженого рішенням VI сесії міської ради VI скликання від 3 червня 2011 року № 178, призупиняється до введення в дію технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Ужгород.